دیزل ژنراتور کامینز

تاریخچه شرکت کامینز عنوان مقاله ی ما می باشد. شما در این مقاله با خدمات این شرکت در زمینه ی تولید برق و انرژی آشنا می شوید.

در مورد دلایل نامگذاری برند کامینز باید بگوییم که این برند یکی از بزرگترین و با کیفیت ترین برندها در طراحی و ساخت تجهیزات تولید برق می باشد. به جرات می توان گفت که این شرکت در این زمینه یک رهبر جهانی محسوب می شود.

این شرکت دیزل ژنراتور تولید می کند، علاوه بر آن تولید محصولات یو پی اس و برق اظطراری نیز از خدمات این شرکت می باشد.

برند کامینز خدمات مختلفی در مجموعه کارخانه های مختلف دیزل ژنراتور کامینز ارائه می شود. خدماتی مثل، سیستم آماده به کار، سیستم قدرت پایه، گارانتی تکمیلی، تعمیر و نگهداری دوره ای با برنامه و خدمات اظطراری روزانه گوشه ای از خدمات این شرکت است.

دیزل های ژنراتور کامینز از نظر اطمینان و دوام برتری شرکت Cummins را تضمین می کنند. و نشان می دهد تاریخچه شرکت کامینز درخشان است.

خدمات شرکت

در ادامه ی آنچه که در تاریخچه شرکت کامینز بیان شد، از سری خدماتی که شرکت کامینز در زمینه تولید برق و انرژی ارائه می دهد عبارتند از  :

برق اضطراری UPS کامینز

مراکز داده و DCC

تولید برق دائمی

تولید برق اضطراری و آماده به کار

تولید برق نیروی دریایی و کشتی

دکل های مخابراتی

ویژگی های دیزل ژنراتور کامینز

برند کامینز Cummins با بیش از ۸۰ سال تجربه دریایی با عرضه دیزل ژنراتور دریایی و کشتی رانی، برای کاربرد های تجاری، تفریحی و دولتی در سراسر جهان به دست آورده است.

بیشتر بخوانید :   تعیین سایز مناسب برای ژنراتور

از مهم ترین ویژگی های دیزل ژنراتور کامینز، افزایش قابلیت دسترسی و قابلیت اطمینان برق در سراسر جهان است و تولید کنندگان برای تهیه برق پشتیبان اضطراری ، آماده به کار ، قدرت اولیه و یا برنامه های کاربردی مانند مراقبت های بهداشتی ، تاسیسات تصفیه آب و فاضلاب ، تولید ، تاسیسات دولتی ، معادن و ساختمان های بزرگ تجاری ، دیزل ژنراتور کامینز بالاتر از ۱ مگاوات با قابلیت CHP و تولید همزمان برق و حرارت پیشنهاد و تولید می کنند.

ژنراتورهای ماژول اسب بخار High Horsepower توسط Power Command® (کنترل دیجیتال) کنترل می شوند که با دیگر اجزای سیستم قدرت هماهنگ می شوند و می توانند به راحتی پیکربندی شوند تا نیازهای تولید برق مشتریان جهانی را تامین کند. تمام محصولات اسب بخار در سطح بالا به گونه ای طراحی و ساخته شده است که برای ارائه بالاترین قابلیت اطمینان و بهره وری کامل باشد.

قابلیت های ویژه دیزل ژنراتور کامینز

نیروگاه های قابل اطمینان و ایمن که انتظار می رود بدون محدودیت در شرایط سخت ترین شرایط آب و هوایی و بی ثباتی انجام شوند، نیازمند نیازهای صنعت نفت و گاز هستند.کامینز با تعهد به ارائه محصولات طراحی شده برای ارائه مشتریان نفت و گاز در بالاترین سطح قابلیت اطمینان ، دوام ، عملکرد و با کمترین هزینه عملیات ، به خواسته های شرکت ها و نیروگاه های بزرگ و صنعت نفت و گاز پاسخ می دهد. تکنولوژی کامینز با توانایی های مورد نیاز برای حفظ عملکرد در سخت ترین شرایط مهندسی ساخته شده است. با قدرت Cummins ، صنعت نفت و گاز و نیروگاه های بزرگ می تواند با افزایش روز افزون و بهره وری بیشتر ، کارایی داشته باشند.

بیشتر بخوانید :   دیزل ژنراتور در نیروگاه برق

همانطور که اشاره شد برند کامینز، هم سیستم های دریایی و هم صنعتی و خانگی را شامل می شود. بنابر این خط تولید ژنراتورهای دریایی کامینز عبارت است از Cummins Onan و C power Generators که برای خدمات کشتی و نیروی دریایی استفاده می شود.

همچنین سیستم دیزل ژنراتور کامینز خانگی ویژگی هایی از قبیل زیر را دارا است که عبارتند از :

توانایی های تشخیص از راه دور

عملیات فوق العاده کارآمد

طراحی بسیار فشرده

طراحی شده برای طول عمر

مدیریت بارهای هوشمند

راه حل پشتیبان گیری و قابل برنامه ریزی

بیشتر بخوانید : معرفی برند ولوو پنتا

ویژگی دیزل ژنراتور کامینز برای تولید برق دائم

راه حل های تخصصی برای محیط های کاربردی

قابلیت اطمینان و دوام تجهیزات در کاربرد های امنیتی و ضروری

انتخاب موتور اصلی یا موتور دیزل یا گاز به صورت کوپل با دیگر ژنراتور ها

سیستم همپوشانی ، عملیات از راه دور و نظارت و کنترل

قدرت کامل برای نیازهای فوری یا موقت

پشتیبانی پس از فروش قابل اعتماد

ویژگی دیزل ژنراتور کامینز برای تولید برق پشتیبان یا اضطراری

کنترل هوشمند دیجیتال و یکپارچه

سیستم های کنترل) Power Command تکنولوژی هوشمند Power Command در کنترل دیجیتال یکپارچه(

انتقال سوئیچ ها از ۴۰ تا ۳۰۰۰ آمپر

سیستم های موازی

محوطه عایق صدا ( کانوپی )

۲۴/۷ خدمات و پشتیبانی

1 دیدگاه در “تاریخچه شرکت کامینز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *