دیزل ژنراتور کامینز

در این مقاله میخواهیم در مورد نحوه نامگذاری برند کامینز ، یک از بزرگ ترین و با کیفیت ترین برند ها در طراحی و ساخت تجهیزات تولید برق یک رهبر جهانی محسوب می شود. این شرکت علاوه بر دیزل ژنراتور، محصولات یو پی اس و برق اضطراری نیز تولید می نماید. از مهم ترین ویژگی های برند کامینز، این است که مجموعه کارخانه های مختلف دیزل ژنراتور کامینز، یک سیستم آماده به کار ، سیستم قدرت پایه ، گارانتی تکمیلی ، تعمیر و نگهداری دوره ای با برنامه و خدمات اضطراری روزانه ارائه می دهد. دیزل ژنراتور کامینز ارائه دهنده همان قابلیت اطمینان و دوام می باشند که از شرکت Cummins انتظار می رود.

 

از سری خدماتی که شرکت کامینز در زمینه تولید برق و انرژی ارائه می دهد عبارتند از  :

برق اضطراری UPS کامینز

مراکز داده و DCC

تولید برق دائمی

تولید برق اضطراری و آماده به کار

تولید برق نیروی دریایی و کشتی

دکل های مخابراتی

 

ویژگی های دیزل ژنراتور کامینز

برند کامینز Cummins با بیش از ۸۰ سال تجربه دریایی با عرضه دیزل ژنراتور دریایی و کشتی رانی، برای کاربرد های تجاری، تفریحی و دولتی در سراسر جهان به دست آورده است.

از مهم ترین ویژگی های دیزل ژنراتور کامینز، افزایش قابلیت دسترسی و قابلیت اطمینان برق در سراسر جهان است و تولید کنندگان برای تهیه برق پشتیبان اضطراری ، آماده به کار ، قدرت اولیه و یا برنامه های کاربردی مانند مراقبت های بهداشتی ، تاسیسات تصفیه آب و فاضلاب ، تولید ، تاسیسات دولتی ، معادن و ساختمان های بزرگ تجاری ، دیزل ژنراتور کامینز بالاتر از ۱ مگاوات با قابلیت CHP و تولید همزمان برق و حرارت پیشنهاد و تولید می کنند.

ژنراتورهای ماژول اسب بخار High Horsepower توسط Power Command® (کنترل دیجیتال) کنترل می شوند که با دیگر اجزای سیستم قدرت هماهنگ می شوند و می توانند به راحتی پیکربندی شوند تا نیازهای تولید برق مشتریان جهانی را تامین کند. تمام محصولات اسب بخار در سطح بالا به گونه ای طراحی و ساخته شده است که برای ارائه بالاترین قابلیت اطمینان و بهره وری کامل باشد.

 

قابلیت های ویژه دیزل ژنراتور کامینز

نیروگاه های قابل اطمینان و ایمن که انتظار می رود بدون محدودیت در شرایط سخت ترین شرایط آب و هوایی و بی ثباتی انجام شوند، نیازمند نیازهای صنعت نفت و گاز هستند.کامینز با تعهد به ارائه محصولات طراحی شده برای ارائه مشتریان نفت و گاز در بالاترین سطح قابلیت اطمینان ، دوام ، عملکرد و با کمترین هزینه عملیات ، به خواسته های شرکت ها و نیروگاه های بزرگ و صنعت نفت و گاز پاسخ می دهد. تکنولوژی کامینز با توانایی های مورد نیاز برای حفظ عملکرد در سخت ترین شرایط مهندسی ساخته شده است. با قدرت Cummins ، صنعت نفت و گاز و نیروگاه های بزرگ می تواند با افزایش روز افزون و بهره وری بیشتر ، کارایی داشته باشند.

همانطور که اشاره شد برند کامینز، هم سیستم های دریایی و هم صنعتی و خانگی را شامل می شود. بنابر این خط تولید ژنراتورهای دریایی کامینز عبارت است از Cummins Onan و C power Generators که برای خدمات کشتی و نیروی دریایی استفاده می شود.

همچنین سیستم دیزل ژنراتور کامینز خانگی ویژگی هایی از قبیل زیر را دارا است که عبارتند از :

توانایی های تشخیص از راه دور

عملیات فوق العاده کارآمد

طراحی بسیار فشرده

طراحی شده برای طول عمر

مدیریت بارهای هوشمند

راه حل پشتیبان گیری و قابل برنامه ریزی

بیشتر بخوانید : معرفی برند ولوو پنتا

ویژگی دیزل ژنراتور کامینز برای تولید برق دائم

راه حل های تخصصی برای محیط های کاربردی

قابلیت اطمینان و دوام تجهیزات در کاربرد های امنیتی و ضروری

انتخاب موتور اصلی یا موتور دیزل یا گاز به صورت کوپل با دیگر ژنراتور ها

سیستم همپوشانی ، عملیات از راه دور و نظارت و کنترل

قدرت کامل برای نیازهای فوری یا موقت

پشتیبانی پس از فروش قابل اعتماد

ویژگی دیزل ژنراتور کامینز برای تولید برق پشتیبان یا اضطراری

کنترل هوشمند دیجیتال و یکپارچه

سیستم های کنترل) Power Command تکنولوژی هوشمند Power Command در کنترل دیجیتال یکپارچه(

انتقال سوئیچ ها از ۴۰ تا ۳۰۰۰ آمپر

سیستم های موازی

محوطه عایق صدا ( کانوپی )

۲۴/۷ خدمات و پشتیبانی

1 دیدگاه در “تاریخچه شرکت کامینز”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *