تاریخچه شرکت پرکینز عنوان مقاله ی ما می باشد. در این مقاله تاریخچه ی مختصری از سابقه ی فعالیت این برند ارائه می شود.

این مقاله در ادامه ی مقاله ی از دیزل ژنراتور چه می دانید؟ آمده است.

همان طور که می دانید در صنعت دیزل ژنراتور برندهای زیادی در حال رقابت و پیشی گرفتن از همدیگر هستند. از معروفترین برند ها در این زمینه می توانیم به دیزل ژنراتور Cummins ، دیزل ژنراتور Caterpillar ، دیزل ژنراتور Volvo و دیزل ژنراتور پرکینز اشاره نماییم. در این مقاله قصد داریم به تاسیس و نامگذاری این برند بپردازیم.

دیزل ژنراتور پرکینز

تاریخچه دیزل ژنراتور پرکینز

فرانک پرکینز در آن زمان باور داشت که موتور های دیزل به دلیل قدرت بالای سوخت گازوئیل، نیروی پیشران سیستم های آینده خواهند بود. او ایمان داشت که می تواند موتور های دیزلی قابل رقابت با موتورهای بنزینی را بسازد.

این شخص، شرکت شخصی خود را در آن زمان با وجود رکود اقتصادی جهان و فضای دشوار کسب و کار برای رسیدن به باور هایش تاسیس کرد. دوست و همکار او آقای چاپمن نیز به عنوان متخصص و مدیر فنی شرکت با او همکاری داشت. این دو شخصیت بسیار با هم متفاوت بودند. آن ها شروع به ساخت اولین دیزل خود به نام VIXEN کردند. کارگاه آنها واقع در مرکز شهر پیتربورو بود.

موتور دیزل پرکینز

تاسیس در سال 1932 اولین تست موتور دیزل آن ها به زودی و پس از مدت کمی انجام شد. این موتور دیزل با استفاده از هندل روشن و شروع به کار می کرد. البته این موتور دیزل از در پوشه های احتراقی که در کوره ذغال کک گرم می شد کمک گرفته بود. آن ها توانستند موتور خود را با موفقیت روشن و به میزان 4000 دور در دقیقه برسانند. این موتور در آن زمان فاقد سیستم گاورنرجهت تنظیم دور بود. بدین ترتیب اولین موتور دیزل پرکینز در سال 1932 متولد گردید.

بیشتر بخوانید :   چگونگی نصب صحیح دیزل ژنراتور

بیشتر بخوانید : معرفی برند ولوو پنتا

پس از آن در سال 1937 موتور جدید P6 شش ماه بعد از اولین امتحان به عنوان نمونه اولیه تولید شد. انقلابی که موتور دیزل P6 پرکینز در صنعت دیزل ایجاد کرد آنها را به عنوان یک عضو جدید بازار دیزل معرفی نمود.

در سال 1938 موتورهایLYNX  ،WOLF  ،LEO PARD 1,2  در صنایع و ماشین آلات مختلف صنعتی، دریایی و کشاورزی و در بیش از 650 کاربری مختلف استفاده می شد. موسس این برند، زمینی را در East field برای رسیدن به آنچه دورنمای ذهنی خود به عنوان رهبر این بازار داشت تهیه کرد. از آن پس دیزل ژنراتور پرکینز به سرعت دوران تحول برای رسیدن به عنوان تامین کننده اصلی این موتورها در سرار جهان آغاز نمود.

شرکت یاران صنعت پرداز با سابقه ی بالا در این زمینه آماده خدمت رسانی و فروش و تامین قطعات برند پرکینز به مشتریان عزیز می باشد

1 دیدگاه در “تاریخچه شرکت پرکینز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *