تاریخچه شرکت ولوو پنتا عنوان مقاله ی ما می باشد. ما در این مقاله قصد داریم تاریخچه ی مختصری از این شرکت را شرح دهیم.

شرکت های زیادی در جهان در زمینه ی ساخت و تولید دیزل ژنراتورها، فعالیت دارد. یکی از بزرگترین و قوی ترین تولید کنندگان، برند ولوو پنتا (VOLVO PENTA) می باشد. ما قصد داریم در این مقاله دلایل نامگذاری برند ولوو پنتا را شرح دهیم.

این شرکت در سال 1868 در یکی از شهرهای سوئد تاسیس شد. فعالیت عمده ی این شرکت در ابتدا تولید تجهیزاتی از جنس چدن و فلز بود. تجهیزاتی مانند، بویلر، خرمن کوب و … در این شرکت تولید می شد.

اما امروزه شرکت ولوو پنتا یکی از برترین شرکت ها در زمینه ی ساخت تجهیزات دریایی و دیزل ژنراتورهای صنعتی در جهان می باشد. حتی می توان گفت از چند مورد برتر جهان می باشد.

از فعالیت های شاخص این شرکت، تامین موتور و مجموعه ی کامل سیستم های تولید برق (high-tech industrial power generators) برای کاربردهای دریایی و صنعتی را می توان نام برد.

اقدامات شرکت

 

دیزل ژنراتور ولوو

تمام تلاش این شرکت بر روی تامین محصول مناسب با کیفیت مناسب برای خریداران متمرکز شده است. شرکت ولوو پنتا تعهد عمیقی در خصوص کیفیت ، ایمنی و مسائل زیست محیطی دارد.

وجود یک شرکت تخصصی در مجموعه ی قدرتمندی مانند گروه ولوو ( VOLVO Group) از مهم ترین ویژگی ها و مزایای شرکت ولوو پنتا است. این موضوع انعطاف پذیری یک سازمان کوچک همراه با پشتیبانی فنی و مالی مورد نیاز برای توسعه ی مداوم و پیشرو در محصولات خود می باشد.

بیشتر بخوانید :   معرفی ساختمان دیزل ژنراتور

بیشتر بخوانید : معرفی برند پرکینز

در میان دیزل ژنراتورها با برندهای مختلف، دیزل ژنراتورهای شرکت ولوو پنتا دارای دور موتور و در نتیجه فرکانس خروجی ثابت تری هستند و تغییرات در آنها کمتر دیده می شود. این ویژگی ثبات در دیزل ژنراتورهایی که گاونر مکانیکی یا الکترومکانیکی دارند دیده نمی شود.

دیزل ژنراتور برند ولوو پنتا که گاهی به آن موتور برق هم گفته می شود، دارای قطعه الکترونیکی مهمی به نام ECU است. این قطعه دو وظیفه مهم و اساسی را بر عهده دارد.

تنظیم دور موتور، پاشش سوخت و تغییر سطح ولتاژ سوزن های انژکتور، کنترل و حفاظت موتور دیزل

2 دیدگاه در “تاریخچه شرکت ولوو پنتا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *